Cymera

Cymera 2.2.0

Jedna z najlepszych aplikacji do zdjęć na smartfony i tablety

Cymera to kompletna aplikacja przeznaczona do fotografii. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać zdjęcie, edytować je i umieścić w odpowiednim albumie. Aplikacja pozwala także na dzielenie się fotografiami ze swoimi przyjaciółmi.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo dużo funkcji
  • Udostępnianie prywatnych albumów
  • Nowoczesny interfejs
  • Pomocnicze ekrany dla każdej funkcji

Wady

  • Jakość efektów, naklejek etc.
  • Wymagana rejestracja

Doskonały
9

Cymera to kompletna aplikacja przeznaczona do fotografii. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać zdjęcie, edytować je i umieścić w odpowiednim albumie. Aplikacja pozwala także na dzielenie się fotografiami ze swoimi przyjaciółmi.

Cymera zrobi wszystko!

Cymera oferuje mnóstwo funkcji dla aparatów fotograficznych w smartfonach i tabletach.

Podczas robienia zdjęć aplikacja pozwala na wybór jednego z 7 typów obiektywów oraz wielu trybów, takich jak rozmycie, autoportret, samowyzwalacz oraz Touch Shot.

Kiedy zdjęcia zostały wykonane, możemy je ozdobić za pomocą ponad 100 efektów, filtrów i ramek. Dostępne są również opcje edytujące zdjęcia, które uwypuklą duże oczy, uśmiech, wysuną twarz na pierwszy plan. W Cymera znajdziemy także funkcje pozwalające na upłynnienie i doświetlenie zdjęcia.

Tak edytowane zdjęcia mogą być przyozdabiane różnymi naklejkami i napisami. Cymera pozwala tworzyć również kolaże.

Cymera wreszcie zapewnia także funkcję porządkowania zdjęć w albumach i dzielenia się nimi z najbliższymi. W przypadku fotografii, które zasługują na szczególną uwagę, jest opcja przechowywania ich w prywatnym miejscu, gdzie mogą być one udostępnione jedynie dla określonej grupy osób.

Nowy wygląd i bardzo przydatne tutoriale

Aby korzystać z pełnej funkcjonalności Cymery, należy zarejestrować się za pomocą adresu e-mail. Bez tego nie będziemy mieli dostępu do funkcji pozwalających na edycję zdjęć oraz tworzenie albumu.

W celu ułatwienia posługiwania się aplikacją Cymera wyświetla pomocnicze ekrany przy każdej próbie użycia nowej funkcji. Zawierają one informacji o lokalizacji różnych narzędzi w aplikacji oraz ich użyteczności. Biorąc pod uwagę liczbę wszystkich opcji, jakie posiada Cymera, taki zabieg jest naprawdę pożyteczny!

W najnowszej wersji programu interfejs aplikacji został odświeżony, nadając jej teraz nowocześniejszego wyglądu. Dzięki temu Cymera jest jeszcze bardziej przyjemna w użyciu.

Kompletna aplikacja do zdjęć

Jeśli szukasz aplikacji, która może coś zrobić z twoimi zdjęciami, Cymera jest naprawdę dobrym wyborem. Funkcje udostępniania są może mniej rozwinięte niż w popularnym Instagramie, ale liczba pozostałych narzędzi sprawia, że jest to absolutne must have dla każdego entuzjasty fotografii.

Najczęściej pobierane Fotografia na iphone

Więcej

Opinie użytkowników o Cymera